Komunikat 
do pobrania

Komunikat VII Kongresu Praktyki Weterynaryjnej VETFORUM
 

Miejsce i data

22-23.04.2017

Hala Expo Łódź

Al. Politechniki 4

90-537 Łódź

WAŻNE INFORMACJE DLA PRZJEŻDŻAJĄCYCH W NIEDZIELĘ (23 kwietnia) 

W niedzielę 23 kwietnia łódzkie ulice staną się areną zmagań biegaczy w ramach DOZ Maratonu Łódzkiego. W związku z tym zamknięte zostaną niektóre ulice w centrum miasta - także te prowadzące do Hali Expo, gdzie odbywać się będzie Kongres Praktyki Weterynaryjnej oraz Targi Vetmedica. Największych utrudnień w ruchu spodziewamy się w godzinach 8:00 – 13:00. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wskazówki dojazdu.
 
W razie pytań dotyczących dojazdu i problemów z odnalezieniem drogi prosimy o kontakt z naszą infolinią 691 425 433. Telefon będzie do Państwa dyspozycji od piątku (21 kwietnia) do niedzieli (23 kwietnia) w godzinach 07:00 – 20:00. 
 
ZBACZAJĄC Z SUGEROWANYCH TRAS MOŻECIE PAŃSTWO NATRAFIĆ NA ZAMKNIĘTE ULICE I UTRUDNIENIA W PRZEJEŹDZIE.
 
Przy wyznaczonych trasach zostaną umieszczone „strzałki”  z logo Targów wskazujące odpowiedni kierunek dojazdu, zachęcamy do podążania za nimi.
 
KIERUNEK WROCŁAW – Trasa S8
 
Podróżującym trasą S8 polecamy skręcić na Pabianice w trasę S14 i jechać cały czas prosto (trasa s14 zamieni się na obszarze Łodzi w ulicę Pabianicką). Należy dojechać do jedynego na tej trasie ronda (rondo Lotników Lwowskich) i skręcić w al. Politechniki (trzeci zjazd). Po około 2 kilometrach jazdy prosto dotrzecie Państwo do Hali Expo (al. Politechniki 4a).
https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1xC9SdzAUITppzWO1vBq3GW8rnQI

Trasę można zobaczyć po kliknięciu w link. Sugerowany dojazd zaznaczono na zielono. Na mapie zaznaczyliśmy także najważniejsze punkty zmiany kierunku jazdy i manewrów. Kolor niebieski oznacza ulice, które w dniu 23 kwietnia (niedziela) będą wyłączone z ruchu.

KIERUNEK GDAŃSK/WARSZAWA – Autostrada A1
 
Podróżującym autostradą A1 polecamy skręcić do Łodzi na węźle Łódź - Wschód i jechać cały czas prosto ulicą Rokicińską, która przejdzie w ulicę Piłsudskiego. W momencie kiedy miniecie Państwo po prawej stronie centrum handlowe AUCHAN warto zmienić pas na lewy i przygotować się do skrętu. Należy dojechać do skrzyżowania ulic Piłsudskiego/Śmigłego Rydza/Kopcińskiego i skręcić w lewo (na południe) w ulicę Śmigłego Rydza. 
Później prosimy kierować się prosto, aż do ronda W. Broniewskiego i na rondzie skręcić w prawo w ulicę W. Broniewskiego. Następnie polecamy jechać prosto (mijając kolejne rondo – Insurekcji Kościuszkowskiej), aż do trzeciego ronda na tej trasie – ronda Lotników Lwowskich, a na którym skręcamy w al. Politechniki (drugi zjazd).Po około 2 kilometrach jazdy prosto dotrzecie Państwo do Hali Expo (al. Politechniki 4a).

https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1wITyRP5JUF9tKgLWvzq1c89wzOA

Trasę można zobaczyć po kliknięciu w link. Sugerowany dojazd zaznaczono na czerwono. Na mapie zaznaczyliśmy także najważniejsze punkty zmiany kierunku jazdy i manewrów. Kolor niebieski oznacza ulice, które w dniu 23 kwietnia będą wyłączone z ruchu.

 

KIERUNEK KATOWICE – Autostrada A1

Podróżującym autostradą A1 z kierunku południowego polecamy zjazd w trasę S8 i przejazd nią do kolejnego skrzyżowania. W Rzgowie należy zjechać z trasy S8 i kierować się na Łódź. Po minięciu salonu samochodowego prosimy trzymać się prawej strony i po pokonaniu dwóch skrzyżowań wjechać tak zwanym „ślimakiem” na Trasę Górna. Patrząc na znaki kierujące do centrum miasta wybieramy zjazd na ulicę Pabianicką i skręcamy w prawo. Następnie dojeżdżamy do jedynego na tej trasie ronda (rondo Lotników Lwowskich) i skręcamy w al. Politechniki. Po około 2 kilometrach jazdy prosto dotrzecie Państwo do Hali Expo (al. Politechniki 4a).

https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1_jMWpf49_d99PHPdBy58XZsYPJM

Trasę można zobaczyć po kliknięciu w link. Sugerowany dojazd zaznaczono na pomarańczowo. Na mapie zaznaczyliśmy także najważniejsze punkty zmiany kierunku jazdy i manewrów. Kolor niebieski oznacza ulice, które w dniu 23 kwietnia będą wyłączone z ruchu.


KIERUNEK POZNAŃ/ZGIERZ – Autostrada A2


Podróżującym autostradą A2 polecamy skręcić do Łodzi na węźle Emilia i kierować się do Łodzi przez Zgierz drogą krajową numer 91. Po wjeździe do Łodzi prosimy skręcić w prawo z ulicy Zgierskiej w Aleję Włókniarzy. Następnie jechać prosto przez ponad 8 kilometrów. Pod koniec tego odcinak będziecie musieli Państwo przejechać przez estakadę przy dworcu kolejowym. Po zjeździe z estakady i minięciu po lewej stronie centrum handlowego AUCHAN (na drugich światłach) trzeba będzie zawrócić, a następnie za centrum handlowym AUCHAN skręcić w prawo w ulicę Parkową. Następnie podążać tak jak prowadzi pierwszeństwo przejazdu ulicą Inżynierską i Radwańską dojechać do centrum handlowego Sukcesja, na którego parkingu będzie można pozostawić samochód. Kongres oraz targi odbywać się będą w Hali Expo zlokalizowanej vis a vis centrum handlowego. Z racji utrudnień związanych z maratonem prosimy o przedostanie się na drugą stronę ulicy pieszo

https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1HiSf4tYJHZKy6vmAgXId0u7Eay0
 
Trasę można zobaczyć po kliknięciu w link. Sugerowany dojazd zaznaczono na fioletowo. Na mapie zaznaczyliśmy także najważniejsze punkty zmiany kierunku jazdy i manewrów. Kolor niebieski oznacza ulice, które w dniu 23 kwietnia będą wyłączone z ruchu.

 

ZBACZAJĄC Z SUGEROWANYCH TRAS MOŻECIE PAŃSTWO NATRAFIĆ NA ZAMKNIĘTE ULICE I UTRUDNIENIA W PRZEJEŹDZIE.

 
 

Patronat Honorowy

 

Organizatorzy

                            

 
 

Partnerzy merytoryczni

javascript:void(0)                                
 
 
 

Patroni medialni 

                                             
  
      javascript:void(0)